Daiwa Fuego 20 LT 3000 C Olta Makinesi
Marka
Stok Kodu
FUEGO20LT3000C
Fiyat
6.619,67 TL + KDV
Havale
6.791,78 TL (%5,00 havale indirimi)
%10 İNDİRİM
7.149,24 TL
7.943,60 TL
740,66 TL (arg0) den başlayan taksitlerle!!
Üretici Kodu Ebat Devir Sarım Rulman Sayısı Kapasite (mm/m) Ağırlık (gr) Drag
FUEGO20LT1000
1000
64cm
6+1
0,14mm/150m
180
5kg
FUEGO20LT2000
2000
68cm
6+1
0,16mm/150m
185
5kg
FUEGO20LT2500XH
87cm
0.20mm/150m
205
10kg
FUEGO20LT3000C
80cm
0,23mm/150m
215
10kg
FUEGO20LT3000CXH
93cm
0,23mm/150m
215
FUEGO20LT4000C
82cm
0,28mm/150m